Kat-Tun

Aşağa gitmek

Kat-Tun

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Şub. 06, 2010 4:28 pm

Ünlü bir jpop grubu olmalarının yanında uzun süredir bir tv showunu da yürütmekteler aynı zamanda. Cartoon Kat-Tun adlı tv programında ülkelerinin ünlülerini ve yabancı konukları ağırlıyorlar, çeşitli komik yarışmalar düzenliyorlar.


Albümleri:

Studio albums


2006: Best of KAT-TUN
2007: Cartoon KAT-TUN II You
2008: KAT-TUN III: Queen of Pirates
2009: Break the Records: By You & For You


#1 singles


2006: "Real Face"
2006: "Signal"
2006: "Bokura no Machi de"
2007: "Yorokobi no Uta"
2007: "Keep the Faith"
2008: "Lips"
2008: "Don't U Ever Stop"
2008: "White X'mas"
2009: "One Drop"
2009: "Rescue"


DVDleri:

2003: Okyakusama wa Kamisama - Concert 55 Man Nin Ai no Request ni Kotaete!!
2005: KAT-TUN Live Kaizokuban
2006: Real Face Film
2006: DREAM BOYS
2007: Live of KAT-TUN "Real Face"
2007: Tour 2007 Cartoon KAT-TUN II You
2008: DREAM BOYS [Kamenashi Kazuya & Tanaka Koki]
2008: KAT-TUN Live Tour 2008 Queen Of Pirates

Ödülleri:

2006

Japan Gold Disc Awards: Music video of the year - "KAT-TUN live Kaizokuban"

2007

Japan Gold Disc Awards: Single of the Year - "Real Face"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "Real Face"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "SIGNAL"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "Bokura No Machi De"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Albums - "Best of KAT-TUN"
Japan Gold Disc Awards: The Best Music Videos - "Real Face Film"

2008

Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "Keep the faith"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "Yorokobi No Uta"
Japan Gold Disc Awards: The Best Music Videos - "Live of KAT-TUN 'Real Face'"
The 17th TV LIFE Drama award: Best theme song - "Keep the faith" ("Yuukan Club")

2009

Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "LIPS"
Japan Gold Disc Awards: The Best 10 Singles - "DON'T U EVER STOP"

İsim: Kamenashi Kazuya
Takma isim: Kame, Kame-chan, Kazuya, Ka-kun
Meslekler: Aktör ve Şarkıcı
Doğum Tarihi: 23 Şubat 1986
Doğum Yeri: Edogawa Tokyo Japonya
Boy: 171 cm
Kilos: 53 kg
Burç: Balık
Kan grubu: B
Aile: 2 abi, 1 erkek kardeş ve köpeği Ran
Sevdiği Yemek: Sushi
Yetenek Ajansı: Johnny's Entertainment


Dizileri

MR. BRAIN (TBS, 2009, ep3)
Kami no Shizuku as Kanzaki Shizuku (NTV, 2009)
1 Pound no Fukuin as Hatanaka Kosaku (NTV, 2008)
Tokkyu Tanaka San Go as Shibahara Toru (TBS, 2007, ep9)
Tatta Hitotsu no Koi as Kanzaki Hiroto (NTV, 2006)
Kuitan (NTV, 2006, SP, cameo)
Yuuki as Yuuki (NTV, 2006)
Suppli as Ishida Yuya (Fuji TV, 2006)
Nobuta wo Produce as Kiritani Shuji (NTV, 2005)
Kindaichi Shonen no Jikenbo 2005 as Kindaichi Hajime (NTV, 2005)
Gokusen 2 as Odagiri Ryu (NTV, 2005)
3 nen B gumi Kinpachi Sensei 5 as Fukagawa Akihiko (TBS, 1999)

Film

Gokusen: The Movie as Odagiri Ryu (2009


Ödüller

12. Nikkan Sports Drama Grand Prix: En İyi Kami için hiçbir Shizuku (2009) Oyuncu
En iyi Jeans Ödülü 25'i: En İyi Erkek Jeanist (2008)
1 Astar TV Drama Ödülleri: En İyi Yeni Asya Star 2007 Japonya (2007)
En iyi 24 Jeans Ödülü: En İyi Erkek Jeanist (2007)
23 En İyi Jeans Ödülü: En İyi Erkek Jeanist (2006)
1st Annual 2.006 NTV Ticari Ödülü (2006)
47 Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Nobuta (2005) Ürün wo Erkek Oyuncu
44 Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: Gokusen 2 (2004) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
8 Nikkan Sports Drama Grand Prix: Gokusen 2 (2004-05) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu


Kamenashi Kat-Tun'un iki popüler üyesinden (diğeri Jin) biridir. Onu pek çok dramada izlemiş olmanız büyük ihtimal çünkü içlerinde oyunculuk yönünden en güçlü ve en yeteneklisi Kame'dir. Aceyip derecede kızımsı - ki o kaşlara sahip bir kız bile ben hayatımda görmedim - ama bir o kadar da çekicidir. Biblo gibidir adeta. Grup içinde neşeli ama biraz içine dönük bir tablo sergiler, ulaşılmaz bir görüntü çizerken herkesin ulaşabileceği biri gibi de görünmeyi becerir. Grubu Jin'in yokluğunda ayakta tutabileceğini kanıtlamış, o olmadan da Kat-Tun'un varlığının devam edebileceğini göstermiştir.

Grupta bir lider olmadığı söylense de Kame Kat-Tun'un gayrı resmi lideridir. Bu arada Kamenashi'nin kısaltması olan Kame aynı zamanda kaplumbağa/tosbağa anlamına gelmektedir. Herkes bu lakabın Kamenashi'ye çok yakıştığını düşünmektedir. Kamenashi grubun kesinlikle en arabulucu kişisidir. Pek çok grupla arkadaşlığı vardır. Oynadığı hatta konuk oyuncu olarak katıldığı programlardan sonra bile insanları feth eder. Bir keresinde arabasıyla ölümcül bir kaza geçirdiğinde o kadar çok kişi onu aramış ki oturup hüngür hüngür ağlamış. Bunu ne zaman bir programda anlatmaya başlasa gözleri dolar. Bağlı oldukları şirket Johnnys'nin sahibi Johnny ona " Ne var yani Kame sana bir tane daha araba alırım. Attan düşen yeniden ata binmezse korkak olur. " demiş ona yeni bir araba almıştır. Kame eğer Johnny bunu yapmamış olmasa bir daha sürücülük yapıp yapmayacağından emin olmadığını söylemiştir. Şimdi gayet iyi ve dikkatli bir şöför.

Kame grubun en genç üyesi ve genellikle de en güveniliri olarak gösterilir. Beysbolda çok yeteneklidir. Kendi tv programları olan Cartoon Kat-Tun'da bunu pek çok kez kanıtlamıştır. Bir keresinde çocuklar liginde Japonya'yı dünya turnuvasında temsil etmiştir. Buna rağmen J.E’ a (KAT-TUN' un Ajansı) katılmasıyla beysbolu bırakmıştır.

Gruptan ayrı olarak gerçekleştirdiği en büyük çıkış, kendisine olan hayranlığı birden katlayan dizi Nobuta Wo Produce ve bu dizi için Yamapi ile birlikte kurdukları iki kişilik Shuji to Akira grubuyla yaptığı çıkıştır. Grubun adını dizide oynadıkları karakterlerden gelmektedir. Birlikte seslendirdikleri parça olan Seishun Amigo 1.6 milyon satarak 2005’in en çok satan singleı olmuştur. Hala japonyanın en sevilen parçalarından biri olarak gösterilmekte, ne zaman Yamapi ile bir programa katılsalar söylemeleri istenmektedir.

Kame kaybetmekten nefret eden biri. Yaptığı işte her zaman en iyisi olmak ister ve kendisini tamamen işine verir. Oyuncu olduğu hemen tüm dizi ve filmlerden ödül toplamasının nedeni de budur. Arashi grubundan Matsujun ile Jin arasındaki gerginlik ve kıskançlık çok bilinir ama genel kanı bunun tam tersi olduğu yönündedir. Yani Matsujun her ne kadar Jin'den hoşlanmasa da aslında Kat-Tun da kıskandığı kişi Kame'dir. Ancak bun u dışa vurmamaya çalışır. Çünkü kıskansa bile Kame'yi çok takdir de etmektedir. Kamenashi şu ana kadar Matsujun için düşünülen en az üç dizinin başrolünü kapmıştır. Ayrıca Gokusen Movie de Matsujun yoğunluğu dolayısıyla rol alamayınca ondan sonraki en popüler karakteri canlandıran Kame rol almıştır.

Bir keresinde Matsujun'un sunuculuk yaptığı programda Seushin Amigo'yu canlı olarak söyleyen Kame şarkısını bitirdikten sonra Matsujun onun dans hareketlerinden biriyle dalga geçmeye çalışır. Bunun üzerine seyircilerden biri mikrofonu eline alıp " Matsujun bu hareketi yaptığında taklit yapan bir çocuğa benziyor ama Kame çok seksi görünüyor. " diyerek lafı yapıştırmış ve Matsujun'u utandırmıştır. Ondan beridir Matsu pek takılmaz Kame'ye mesafeli durur. Yani Jin'le kavga eden Matsujun'u eğlenerek seyreden seyirci iş Kame'ye gelince dur demiştir. Bu da onun seyircinin göz bebeği olduğunu bir kere daha kanıtlar.


Adı: Akanishi Jin
Lakapları: Bakanishi
Mesleği: Aktör,şarkıcı
Doğum tarihi: 04 Temmuz 1984
Doğum yeri: Tokyo, Japonya
Boyu: 176cm
Kan grubu: O
Ailesi: Bir erkek kardeşi var.(Akanishi Reio)


Dizileri:Yukan Club as Shochikubai Miroku (NTV, 2007)
Anego as Kurosawa Akihiko (NTV, 2005)
Gokusen 2 as Yabuki Hayato (NTV, 2005)
Xmas Nante Daikirai as Kitagawa Sho (NTV, 2004)
Omae no Yukichi ga Naiteiru (TV Asahi, 2001)
Haregi, Koko Ichiban (????????) (NHK, 2000)
Taiyo wa Shizumanai (Fuji TV, 2000, ep6)
Best Friend (TV Asahi, 1999)
Kowai Nichiyobi (NTV, 1999)
P.P.O.I. as Kimura Hisashi (NTV, 1999)


Ödülleri:


11th Nikkan Sports Drama Grand Prix (Oct-Dec 2007): Best Actor for Yukan Club


Grubun bir Kamenashi'yle birlikte favori üyesi. Jin'in ünü sınırları tıpkı Kame gibi aşmıştır. Kendisi ses bakımından grupta öne çıkar, Kame gibi oldukça ince bir sese sahip olmasına rağmen hip-hopta oldukça başarılıdır. Kame ne kadar efemine olursa olsun grupça yer aldıkları parodylerde kız rolünü hep Jin'e verirler. Yamapi onu hemşire kıyafeti içinde gördüğünde çok " doki doki " olduğunu söylemiştir Very Happy Bir diğer müzik grubu olan News'ün ünlü üyesi Yamapi ile çocukluktan beri arkadaştır, onunla ve grup üyeleriyle pek çok projede birlikte çalışmayı severler. Jin 2006 yılında gruptan dil eğitimi almak için belirsiz bir süreliğine ayrılmıştır. L.A de altı ay dil ve ses eğitimi almış 2007 nin sonlarında muhteşem bir dönüş yapmıştır. Grup üyeleri ona tam destek olmuş, konserlerde unuttuğu şarkı sözleri gibi açıklarını kapatarak yeniden adapte olmasına yardımcı olmuşlardır.

Akanishi fazlasıyla kendini beğenmiş biri olmasına ve öne çıkmaya çalışmasına rağmen oldukça utangaç bir yapıya sahiptir. Biri bir iltifat yaptığında cevap bile veremez. Özellikle aldığı dil eğitimini pek insanların gözüne sokmaktadır. Ama bunda fazla garipsenecek bir yan bulamıyorum zira japonlar ingilizce bilen insana büyük değer veren bir yapıya sahipler. Dünyadaki herkesin ingilizcde konuştuğunu düşünen bir zihniyetle hareket eden ve kendilerini ingilizce konusunda hep geliştirmeye çalışan bir toplumda Akanishi fazla göze batmıyor. Very Happy

Jin şu sıralar dergilere hanımlarla verdiği anadan doğma pozlarla gündemde olmakla birlikte gruptaki Kame ile birlikte olması nedense fanlar tarfından yılllardır delicesine istenen birşeydir. Hatta ikisine " Akame " diye bir kısaltma bile yapmışlar, fanclüpleri kurmuşlardır. Bu konu grup için bile önem arz ettiğinden bir topini açacağım.


Jin aynı zamanda koyu bir Michael Jackson hayranıdır. Bunu giyim tarzına ve dansına da yansıtmayı sever. Arashi grubundan Matsujun'la arasında bir çeşit gerginlik vardır. Jin'in verdiği " Günaydın ve elimizden geleni yapalım " sözlerine cevap vermediği, onu görmezden gelmesiyle başladığı söylenen tartışma yüzünen Kat-Tun hep Arashi ile Jin de hep Matsujun ile kıyaslanmaktadır.Adı: Tanaka Koki
Mesleği: Aktör,şarkıcı
Birthdate: 05 Kasım 1985
Doğum yeri: Chiba, Japonya
Boyu: 170cm
Burcu: Akrep
Kan grubu: B

Dizileri:


Tokkyu Tanaka San Go as Tanaka Ichiro (TBS, 2007)
Byakkotai as Shinoda Gisaburo and Shinoda Yusuke (TV Asahi, 2007)
Tatta Hitotsu no Koi as Kusano Kou (NTV, 2006)
My Boss My Hero as Manabe Kazuya (NTV, 2006)
Takusan no Ai wo Arigato (NTV, 2006)
Kindaichi_Shonen_no_Jikenbo 2005 (NTV, 2005)
Never Land as Iwatsuki Shigehisa (TBS, 2001)
Tenshi ga Kieta Machi (NTV, 2000)


Ödülleri:

50th Television Drama Academy Awards: Best Supporting Actor (My Boss My Hero)

Bu da kat-tun un rapçi elemanı. Nedense bu tipin çıktığı kızlar ya gravure idol yada AV de oynayan tipler. koki nin sapık olduunu düşünüyorum Very Happy En eski üyelerinden biri ve ses bakımından güçlü. Grupta her daim saçlarını değiştirmesiyle ünlüdür. Grup içinde Kame ve Akanishi ile iyi anlaşır ama Kame'ye çok düşkün olduğu bilinmektedir. Hatta " Kokame " denilen fanklüp sırf bunun Kame'ye fazla sırnaşması yüzünden kurulmuştur. Birkaç kere Kame'yi öpme girişimi olduğu bilinmekte. Sırf bu klüp yüzünden çektirdikleri bir foto vardı nesse ben bile olsunlar ya diyecektim yani neyse ki Kame'yi kimseye kaptırma niyetim yok hele de buna Very Happy

Kendi yazdığı rap kısımlarını söyler. Grup ilk kurulduğunda gruptan ayrılmak istemesine rağmen, ilk konserlerinden sonra fikrini değiştirmiştir. Çocuk yaşlarda hip-hop ve reggae müzik türlerinin etkisinde kalmıştır. Tanaka kendi kıyafetlerini dizayn edebiliyor ve resim çizebiliyor. Grup arkadaşı Nakamaru ile adı TaNaka (Soy isimlerinin heceleri ) olan iki kişilik bir komedi grubu kurdular ve konserler sırasında sahne de performans sergilemişlerdir. Johnny's Jr. üyesi Juri Tanaka'nın da büyük abisidir.

Adı: Tatsuya Ueda
Lakapları: Tat-chan, Ueda, Uebo, Uepi, Uepopu
Doğum tarihi: 4 Ekim 1983
Doğum yeri: Kanagawa, Japonya
Boyu: 171 cm
Kan grubu: B


Kat-tun'un en rocker elemanı bu. Hatta böyle kolyeleri falan batar diye diğer üyeler uzak duruyormuş Very Happy Kendisi piano çalar, rock dinler, gackt fanıdır. Güzel bi kadına benzese de iyi çock ya Very Happy Diğerlerine göre daha sessiz bir tip. Ayrıca bir fanıyla birlikte yaşadığı hakkında dedikodular vardı 🆒

Ueda' nın ailesinin felaket zenginlermiş, ayrıca onun eğitimine çok önem göstermişler. Haftada bilmem kaç gün özel ders alırmış garip, annesi avukat olsun diye çok üzerine düşermiş. Bir keresinde test sonuçları 80' in altında gelince, dağ başındaki bir villaya kapatmışlar onu ders çalışsın diye. Very Happy

En sessiz KAT-TUN üyesidir. Sorulmadığı sürece nadiren konuşur. Önceleri KAT-TUN ' un lideri seçilmiştir ama sonradan vazgeçmiştir. Provalar sırasında azarlanmaya dayanamadığını ve hassas yapısını öne sürmüştür . Ueda, piyano ve gitar çalabiliyor. Grup ve kendi için beste ve söz yazarlığı da yapıyor. Tek başına konser veren ilk KAT-TUN üyesi olan Ueda konserde rock, ballad, halk müziği gibi çok çeşitli şarkılar seslendirmiştir. Ueda aynı zamanda da boks yapar ve bu konu da profesyonel lisans almayı planlayacak kadar yeteneklidir. İlk oyunculuk deneyimini Romeo ve Juliet isimli müzikalde gerçekleştirmiştir. Konkatsu isimli dizide de rol almıştır ve bu rolüyle en iyi yeni aktör ödülünün de sahibi olmuştur.


Adı: Nakamaru Yuichi
Lakapları: Yuu-chan, Maru
Mesleği:Aktör,şarkıcı
Doğum tarihi: 04 Eylül 1983
Doğum yeri: Tokyo, Japonya
Boyu: 176cm
Kan grubu: O
Ailesi:İki kız kardeşi var.


Dizileri:


Sushi Oji! (TV Asahi, 2007)
Kindaichi Shonen no Jikenbo 2005 (NTV, 2005)
P.P.O.I. (NTV, 1999)


Filmleri:


Ginmaku Ban Sushi Ouji! ~New York e Iku~ (2008)


Grubun en utangaç elemanı. Hatta bir keresinde Kame Nakamaru için " hiç bayanlarla resim çektirmez. Eğer onu bir bayanla yan yana görürsem şok geçirebilirim. " demişti. Grup içindekiler için bile çok kapalı bir eleman. Dudakları ve diliyle aceyip sesler çıkarabiliyor.

Grubun en yaşlı üyesidir. Beatboxing ve vokal perküsyon yeteneğine sahip ilk J.E üyesi olan Nakamaru KAT-TUN oluşturuldugunda bir çok hip-hop albümü dinleyerek sayısız beatboxing ve vokal perküsyonu çeşidi öğrenmiştir. Sönük görünmek istemediğinden, ilk isteği kendini diğer üyelerden ayırmak olmuştur. Çoğu MC görevini Kamenashi ile paylaşır ama özel hayatında alçak gönüllü, utangaç ve özellikle yabancılara karşı içine kapanıktır. En bilinen özelliklerinden biri de yükseklik korkusudur. Grup, Tokyo Dome 2009 konser gösterisinde yükseklik korkusunu yenmesi için ona 10 gün süreyle bungee-jumping yaptırdı. Waseda üniversitesinde Çevresel Görevler bölümünde okumaktadır. Söz yazarıdır ve grubun konserlerinde sahneye yalnız çıkan ilk üyedir. İlk oyunculuğu Sushi Oji dizisinde olan Nakamaru' nun ilk başrolü 2009 başında Rescue dizisiyledir.

Adı: Taguchi Junnosuke
Lakapları: Junno, Jun, Taguchi-kun, Junnosukebe
Mesleği: Aktör,şarkıcı,dansçı
Doğum tarihi: 29 Kasım 1985
Doğum yeri: Kanagawa, Japonya
Boyu: 182cm
Kan grubu: AB
Ailesi: 3 ablası, bir erkek kardeşi var.

Dizileri:


Yukan Club as Bido Granmarie (NTV, 2007)
Hanayome to Papa as Miura Seiji (Fuji TV, 2007)
Happy! 2 as Ootori Keiichiro (TBS, 2006)
Happy! as Ootori Keiichiro (TBS, 2006)
Ganbatte Ikimasshoi as Nakata Saburo (2005)
Omae no Yukichi ga Naiteiru (TV Asahi, 2001)
Shounen wa Tori ni Natta (TBS, 2001)


Filmleri:

Mouhouhan


Ödülleri:

11th Nikkan Sports Drama Grand Prix (Oct-Dec 2007): Best Supporting Actor for Yukan Club


Bu herhlade en salak üye Very Happy Böyle her programda iriguchi deguchi taguchi desu falan diyordu. İçeri dışarı taugchi gibi bişi Very Happy Cartoon Cattun'un bir bölümünde Oryantel yapmıştı. Grubun akrobatı olarak bilinir. Dans provaları sırasında kötü bir şekilde dizinden yaralanan Junno, 2004 Şubatta ameliyat oldu ve 2004 Ağustosa kadar geri dönmedi. Ayrıca önemli görüşmeler ve röportajlar sırasında konuya atlama eğilimi vardır, bu yüzden diğer grup üyeleri ona "KY" etiketini yapıştırmışlardır. ( Bulunduğu ortamın atmosferini okuyamayan insan Very Happy )


Kat-Tun - RESCUE

https://www.dailymotion.com/video/x8lmj1_kattun-rescue-pv-full-version_music


Kat-Tun - Don't U Ever Stop


https://www.dailymotion.com/video/x5d0wt_ypvy-kattun-yyydont-u-ever-stop-ful_music


Kat-Tun - Real Face


https://www.dailymotion.com/video/x22fo9_kattun-real-face


Kat-Tun - Lips


https://www.dailymotion.com/video/x4dv43_pv-kattun-lips-mon_music


Yeni yıl için yaptıkları parça Kamenashi'nin saçları en kısa halinde


https://www.dailymotion.com/video/x7k7zl_kattun-white-xmas-full-pv_music


Çok eğlenceli ve sevimli bir parçaları sırf ilk girişi Kame " Hey Girl " diyerekten yaptığı için bile güzel


https://www.dailymotion.com/video/x2f560_kattun-signal_music


Kamenashi'nin Yamapi ile birlikte oynadığı drama olan Nobuta Wo Produce'un da kapanış şarkısı olan parça Seıshun Amigo, birlikte seslendirmişlerdir.

Shuuji to Akira (Kame & YamaPi) - Seishun Amigo


https://www.dailymotion.com/video/x7h4ck_shuuji-to-akira-kame-yamapi-seishun_music


Kamenashi canlı olarak Gokusen dizisinin de en sevilen parçalarından biri olan Kızuna'yı canlı seslendiriyor. Dizinin ikinci sezonunda Jin ile birlikte rol almışlardı.


https://www.dailymotion.com/video/x1spim_kamenashi-kazuya-kattun-kizuna_music


Akanishi'yi canlı konserde hip-hop yaparken izleyin


https://www.dailymotion.com/video/x8gthq_kattun-qop-six-senses-vers-akanishi_music


Kat-Tun - You


https://www.dailymotion.com/video/x1p0np_kattun-you_music


Kat-Tun - One Drop


https://www.dailymotion.com/video/x8bg6b_kattun-one-drop_music


Break the Records -by you for you-

Tracklist:
1. DON’T U EVER STOP
2. SADISTIC LOVE
3. RESCUE
4. WATER DANCE
5. ONE DROP
6. WHITE WORLD
7. care
8. 1582
9. PIERROT
10. 花の舞う街
11. WIND
12. 君道
13. 春夏秋冬
14. White X’mas (Album Version)
15. NEIRO
16. MOON (ボーナストラック)

DISC 1 -mediafire.com ?mkzujexwmjt

DISC 2 -mediafire.com ?xdtgcny5d3o


KAT-TUN III QUEEN OF PIRATES

Tracklist:
1. T∀BOO
2. Keep the faith
3. AFFECTION ~Mou Modorenai~ (~もう戻れない~)
4. HELL, NO
5. DISTANCE
6. MOTHER/FATHER
7. LIPS
8. Yorokobi no Uta (喜びの歌)
9. 「un-」
10. OUR STORY ~Prologue~ (~プロローグ~)
11. Nannen Tattemo (何年たっても)
12. SHOT!
13. 12 o’clock
14. Ai no Command (愛のコマンド)
15. SIX SENSES


Albüm - mediafire.com ?yegn9oyojux


Cartoon KAT-TUN II YOU

DISC 1:
1. SIGNAL
2. Peak
3. Splash…
4. Bokura no Machi de (僕らの街で)
5. Make U Wet
6. key of life
7. LOST
8. Jumpin’ up
9. SAMURAI☆LOVE☆ATTACK (サムライ☆ラブ☆アタック)
10. FREEDOM
11. someday for somebody
12. Movin’ on
13. Utai Tsuzukeru Toki (うたいつづけるとき)
14. YOU
DISC 2:
1. Freeze (フリーズ)
2. LOVE or LIKE
3. FIGHT ALL NIGHT
4. HEARTBREAK CLUB
5. MY ANGEL, YOU ARE ANGEL
6. No Matter Matter (ノーマター・マター)
7. Peacefuldays


DISC 1 -mediafire.com ?oqfyoez5wnf

DISC 2 -mediafire.com ?wjymmkzlzz5


BEST of KAT-TUN

Tracklist:
1. SHE SAID…
2. NEVER AGAIN
3. I LIKE IT
4. MIRACLE
5. BLUE TUESDAY
6. RHODESIA
7. GOLD
8. WILDS OF MY HEART
9. SPECIAL HAPPINESS
10. ONE ON ONE
11. BUTTERFLY
12. RUSH OF LIGHT
13. Harukana Yakusoku (ハルカナ約束)
14. PRECIOUS ONE
15. REAL FACE


Albüm - mediafire.com ?zmnxtmjzhuz

_________________
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 405
Yaş : 39
Kayıt tarihi : 21/10/08

Kullanıcı profilini gör http://popcorn.cinebb.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz