Oh My God (Kmovie)

Aşağa gitmek

Oh My God (Kmovie)

Mesaj tarafından dek_ort Bir Ptsi Ocak 26, 2009 1:59 amAfter nine years in college, Im Jung Hwan (Choi Sung Kook) is still nowhere close to graduating - and that’s just the way he likes it. He is more than happy taking it easy and living his playboy lifestyle, preying on young innocent college girls. Go Eun Joo (Shin Yi) works as a prosecutor. She is tough, independent and seemingly all the things guys don’t look for in a potential girlfriend/wife. However, when she lays eyes on Jung Hwan, she can’t help herself and falls madly in love with him, and persistently pursues him until she gets what she wants. However, Eun Joo ends up with more than she bargained for as their one-night-stand leaves her pregnant with twins! Jung Hwan does the honorable thing and the couple gets married, but he can’t give up his old lothario ways, so Eun Joo is forced to take drastic action, and puts her “husband-taming project” into action!

Cast
Seong-guk Choi - Im Jungwhan
Yi Shin - Eun-ju
Il-seob Baek
Won-suk Park
Jun Gyu Park
avatar
dek_ort

Mesaj Sayısı : 224
Yaş : 33
Nerden : Kocaeli
Kayıt tarihi : 25/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ofori.wordpress.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Oh My God (Kmovie)

Mesaj tarafından dek_ort Bir Ptsi Ocak 26, 2009 1:59 am

Tamamen vakit geçirmek için izlenecek, eğlenceli bir film.Bu gün can sıkıntısından “ ne izleyeyim” dedim, ve karşıma bu film çıkıverdi.Gerçi çok sık denk geliyordum ama pek içimden izlemek gelmiyordu.Eğer olurda, sadece eğlenmek ve vakit geçirmek için bir film izlemek isterseniz, bu film bunun için bire birdir.

Tiyatro bölümünde okuyan, yaklaşık on yıldır okuldan mezun olamamış –ki olmak gibi bir amacı da bulunmayan- her günü eğlence , kızlar ve serserilikle geçirmekten zevk alan ana karakterimiz bir gün gölde boğulmanın eşiğine gelmiş bir kızı kurtarır ve bunun sonucu olarak 4 sene iki çocuk babası ve bu kızla evli bulur kendini.Tabi burada bir aile saadetinden bahsetmek mümkün değil.İlk bakışta kızımız adama aşık olur ama adam da bu konuda tık yok; bizimkini beğenmek nerde kalmış, kızı gördüğü yerde gözlerini devirmeden geçemiyor.

Bir sarhoşluk gecesinde bu ikisi birlikte olur ve orada yolları 2 sene kadar ayrılır.Bizimkisi bir gece vakti sokaktan polisler tarafından alınır ve sorgu odasına atılır.Orada onu “savcı” olarak bekleyen kızımız, onu alır ve evine götürür; orada ikiz erkek çocuklarının babası olduğunu öğrenir ve eğlence işte izleyici için o noktadan itibaren başlar.Zoraki bir evlilik içinde kaçış çabaları yaparken; savcı eşin onun için hazırladığı daha nice planları olacaktır.

Sıradan bir film aslında ama Kore filmlerinin tipik güldürücü özelliklerini içinde barındırarak beni bir hayli güldürdü diyebilirim.
avatar
dek_ort

Mesaj Sayısı : 224
Yaş : 33
Nerden : Kocaeli
Kayıt tarihi : 25/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ofori.wordpress.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz